apmkadeh.com

فیلم نتانیاهو و کشتار کودکان (09 مرداد)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

فیلم نتانیاهو و کشتار کودکان

کشتار کودکان در فلسطین و حمله به مدارس را عده ای اشتباهات محاسباتی رژیم صهیونیستی در ارسال بمب ها میدانند و خود آنها در برخی اظهارات این حملات را برای آسیب زدن به قوای حماس دانسته اند. اما نتانیاهو در این فیلم کوتاه بیان میدارد که تمامی حملات برنامه ریزی شده است...


فاین تذهبون (23 ارديبهشت)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

فاین تذهبون

پس از انقلاب اسلامی دین ستیزی  به صورت سیستماتیک و برنامه ریزی شده از سوی کسانی که همواره از شیعه و فرهنگ و معارفش وحشت داشته اند به شکل جدیدتری آغاز شد . ابتدا با حملات نرم به روحانیان و کسانی که متولی مذهب معرفی می شدند آرام آرم جامعه را به صورت غیر محسوس به این موضع سوق دادند . کم کم به بهانه حکومتگردانی روحانیان...


کالبد شکافی برخی از بازی های رایانه ای (19 بهمن)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

کالبد شکافی برخی از بازی های رایانه ای

عدم شناخت و اطلاع مسئولین و خانواده ها از محتوای بازی های رایانه ای و کم اهمیت دانستن این مقوله، باعث شده تا هجوم همه جانبه ای در این رسانه های پر طرفدار و فراگیر، آغاز شده و روز به روز شاهد ساخت بازی هایی با سوژه توهین به مقدسات اسلامی و شیعی باشیم.
از این رو، جهت آشنایی با برخی از این حملات و تاکتیک های جنگ نرم، به بررسی چند نمونه از این بازی های رایانه ای می پردازیم.


آخوندهای درباری، بخش سوم: زین العابدین امام جمعه (07 آبان)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

آخوندهای درباری، بخش سوم: زین العابدین امام جمعه

سید زین العابدین ملقب به ظهیر الاسلام، پسر سید ابوالقاسم امام جمعه اولین روحانی و امام جمعه ای است که به فراماسونها پیوست و به عضویت فراموشخانه ملکم خان درآمد.


میرزا زین العابدین مقبره مجللی در جنوب تهران نزدیک دروازه سابق حضرت عبدالعظیم(ره) (خیابان مولوی تهران) برای پدرش ساخت که به مقبره (بقعه) سر قبر آقا معروف شده است و امروزه مورد زیارت برخی از عوام می باشد.


پرونده ای برای شاهین نجفی+کلیپ (30 ارديبهشت)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

پرونده ای برای شاهین نجفی+کلیپ

این اقدامات که کسی همچون شاهین نجفی یک فریب خورده کوچک آن است، ظاهرا اقداماتی برنامه ریزی شده و دنباله دار بر علیه امام هادی علیه السلام می باشد.


راه اندازی کمپینی در فیس بوک اقدام نخست بود که هیچ کدام از ما در برابر آن اقدامی نکردیم.


خواندن ترانه ای توسط شاهین نجفی،


گذاشتن پرچم هم جنس بازان در بالای گنبد امام هادی در عکس ابتدایی ترانه شاهین نجفی (ظاهرا به نشانه فتح شیعه توسط هم جنسبازان) اقدامات بعدی بر علیه این امام مظلوم شیعیان بود.


به نظر این 3 اقدام نمی تواند کار یک روز و دو روز و حاصل فکر پوچ چند جوان بی خرد باشد و کار ریشه دار تر از این حرفهاست.


فیلم کوتاهی از مراسم های وهابیان در عربستان (06 اسفند)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

فیلم کوتاهی از مراسم های وهابیان در عربستان

پس از انتشار کلیپ افتتاح ابراج البیت و استقبال شما عزیزان از این کلیپ ، فیلم کوتاه دیگری از یکی از مراسم های مذهبی وهابیان در کشور عربستان بر روی سایت انجمن کادح قرار می گیرد. پیش از این در مقاله کاملی تاریخچه‌ وهابیت و شرح حال محمد بن عبدالوهاب را مورد بررسی قرار دادیم و طی چند مقاله کوتاه برخی از مهمترین فتاوی اخیر مفتیان وهابیان را نیز منتشر کردیم.


کلیپ شب افتتاح ابراج البیت (02 اسفند)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

کلیپ شب افتتاح ابراج البیت

کلیپ شب افتتاح ابراج البیت


آمار بازدید کنندگان از مقاله


"ابراج البیت تجلی ماسونها بر شهر وحی"


به بیش از 4000 بازدید کننده رسید. به همین مناسبت کلیپ مراسم افتتاح این برج ها ارائه میشود. در این فیلم کوتاه عظمت و بزرگی برجهای مشرف به کعبه(در مقیاس اندازه) نسبت به خانه خدا و شهر مکه به وضوح قابل رویت می باشد.


آشنایی با شیطان پرستی ـ بخش ششم (06 تير)ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن

آشنایی با شیطان پرستی ـ بخش ششم

همان گونه که بیان شد خاندان لاوی یکی از خانواده های معروف و فرقه ساز یهودی است .
یکی از معروف ترین افراد این خاندان در تاریخ معاصر ، بنیانگذار فرقه شیطان پرستی و موسس کلیسای شیطان ، هاوارد استنتون لاوی معروف به آنتوان لاوی است .
زندگی نامه لاوی به صورت مشکوکی در هاله ای از ابهام پیچیده شده به طوری که در این مورد تفکیک واقعیت از غیر آن کار بسیار دشواری است .


جستجو

کلمات کلیدی

آمار بازدید کنندگان

تعداد افراد آنلاین : 7
تعداد بازدید امروز : 51
تعداد کل بازدیدکننده ها : 54972
صفحات بازدید شده امروز : 533
کل صفحات بازدید شده : 912478