apmkadeh.com

امتیاز
 

ابراج البیت ، تجلی تسلط ماسونها بر شهر وحی (16 فروردين)

ارسال به دوستاندریافت PDFچاپ متن


 

ابراج البیت ، تجلی تسلط ماسونها بر شهر وحی

نورمن فاستر ، معمار ابراج البیت شهر مکه کیست ؟

سر لرد نورمن فاستر در سال 1935 در منچستر انگلیس در خانواده ای فقیر به دنیا آمد . او در سن 21 سالگی بورس تحصیلی را در معتبر ترین مدرسه معماری جهان مدرسه معماری یل( Yale University) به خود اختصاص داد .

نورمن فاستر در سال 1983 مدال صلای RIBIAرا دریافت کرد  و در سال 1990 به خاطر ساختن  the Willis Faber Dumas building مدال Trustees را در یافت کرد و به عنوان knighted (قهرمانی) دست یافت  و چهار سال بعد پا را فراتر نهاد و مدال طلای انجمن معماران ایالات متحده را دریافت کرد و 9 سال بعد در 7 ژوین سال 1999 به بالا ترین درجه معماری خود دست یافت و توانست جایزه  Pritzer Architecture Prize. را دریافت کند ( این جایزه ی نوبل در معماری است ) و 5 روز بعد در روز جشن تولدش در بریتانیا به مقام اعیانی و اشرافی  لرد دست یافت  . شرکت سر لرد نرمن فاستر امروز در لندن ، برلین ، سنگاپور با بیش از 800 نفر کارمند مشغول به ادامه فعالیت است .

 

 

 

این ، زندگی نامه مختصر نورمن فاستر ، معمار بریتانیایی است . اما او را به گونه دیگری نیز می توان شناخت :

سر نورمن فاستر (لرد فاستر تمس بنک)، معمار بزرگ انگلیسی و ماسون بلندپایه ای است که  با استفاده از موقعیت خود در عرصه معماری ، در سراسر جهان نمادهای ابلیسک  یا به تعبیر دیگر «هرم‌های ایلومیناتی»  به پا می‌کند . 

اُبلیسک (Obelisk) به معنای سوزنیا ستون نوک‌تیز ، ستون سنگی با نوک هرمی است. این بنا نماد زایندگی و باروری در مصرباستان بوده که آنها را در ورودی های مقابر مصر باستان برپا می کرده اند.

 

ابلیسک نمادی است از آلت تناسلی شیطان به معنای دخول شیطان در کالبد انسان یا تسلیم روح خود به شیطان. به این دلیل، از دوران کهن ، ابلیسک "آلت تناسلی بعل "  ،" Shaft of Baal " نیز خوانده می‌شد. «بعل»، به معنی «استاد» و «ارباب»، خدای کهن ادیان غیرابراهیمی در تمدن‌های شرق مدیترانه و بین‌النهرین بود. این همان «خدایی» است که در تمدن‌های گوناگون اسامی گوناگون به خود گرفته، مانند مردوخ و نمرود و داگان و اوزیریس و غیره، و در ادیان ابراهیمی «شیطان» خوانده می‌شود. در تمامی فرقه‌های شیطانی معاصر، مانند ایلومیناتی و فراماسونری، این «خدا» با نام «لوسیفر» مورد پرستش است. نمادهای «لوسیفر»، از جمله ابلیسک،ازگذشته کهن تا به امروز بلاتغییر مانده است.

 

 

در مسیحیت نام «بعل» به عنوان مترادف «شیطان» به کار می‌رفت.

لرد نورمن فاستر  تاکنون 200  ابلیسک در سرتاسر جهان ساخته است . در واقع او معروف ترین معمار سازنده سازنده ابلیسک مورد نظر فراماسونرهاست.


از جمله این گونه فعالیتهای معماری وی می توان به راشیا تاور "  Russia Tower" یا  "برج روسیه"  اشاره کرد.

بنای راشیا تاور در سپتامبر 2007 با دو میلیارد دلار بودجه آغاز شده و در سال 2012 به پایان می‌رسد. راشیا تاور 648 متر ارتفاع دارد و بلندترین برج دنیا خواهد شد. .

از دیگر برج های وی که اتفاقا تا سال 2012 پایان می یابد ، ابراج البیت در کنار مسجدالحرام و مشرف به بیت شریف کعبه است که با همکاری مجتمع بن لادن و حمایت دولت عربستان مشغول به ساختن آن است .

زبان فرقه‌های رازآمیز زبان نمادها و اعداد است. در این زبان، سال 2012 سالی خاص و «مقدس» است. آنان معتقدند که در ساعتی معین از روزی معین از سالی معین (ساعت 11:11 صبح 21 دسامبر 2012 ) ،"نظم نوین دنیوی" Novus ordo seclorum  آغاز خواهد شد.

    

فاز اول این برج که به برج ساعت نیز معروف است ، پیش از ماه مبارک رمضان افتتاح شد .  
         

تا چند سال پیش، بلندترین بنای مُشرف به صحن مسجدالحرام، قصر ملک فهد، سلطان پیشین مملکت عربی سعودی یا همان خادم الحرمین بود که بر بلندای کوه ابوقُبیس، صدها متر فراتر از مخدوم خود نشسته بود . 

 

             

امّا امروزه دیگر، این بنا در برابر برج در دست ساخت «ابراج البیت» که درست مقابل رکن یمانی قراردارد کوچک می‌نماید. در تمام نقاط جهان و میان همة اماکن مقدّس مذهبی، هیچ بنایی تاکنون مجال و جریت قد برافراشتن به این قدّ و قواره را نداشته است.

برج‌های تجاری مکه (ابراج البیت)، که در واقع باید «شا‌خ‌های شیطان» خوانده شود،  سرشار از نمادهای ماسونی است و اینچنین کعبه در سایه نمادهای شیطانی قرار خواهد گرفت. این بنا، مسجدالحرام،‌ کعبه و طواف را تحت الشّعاع خود قرار می‌دهد. برج اصلی با ارتفاع 595 متر در کنار شش برج بزرگ مسکونی، که جملگی متعلّق به «مجموعه بن لادن» هستند  حتّی اجازه نمی‌دهد شما تصویری از مسجدالحرام، گلدسته‌ها و پهنای آسمان داشته باشید.  

برج رفیعی که در میان دو بال قرار گرفته، در نوع خود بزرگترین ستون ابلیسک جهان است که از عهد مصر باستان تاکنون ساخته شده است . برج‌های مشرف بر مسجدالحرام و خانه کعبه با دو برج بزرگ دروازه‌ای شکل ساخته شد تا به همگان اعلام نماید نه تنها مملکت سعودی، بلکه خانة مقدّس مسلمانان جهان نیز در آغوش ما و تحت سلطه ماست.

(ماجرای «دروازه‌ها» نیز جالب است. در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونرها، دو ستون دروازه‌ای شکل بر پهنه زمینی شطرنجی (مانند کف‌پوش شطرنجی تمامی لژهای ماسونی) به عنوان دروازه ارتباط با جهان ماورایی ابلیسی شناخته می‌شدند. اعمال کثیف مانند توهین به مقدّسات و مناسک شیطان پرستان و جادوگران، باعث بودند تا امکان ارتباط انسان‌ها (یا همان جادوگران و ساحران) با نیروهای اهریمنی شیطانی و جنّی ممکن شود. امروزه اشرار یهود و فراماسونرهای درجه بالا و کابالیست‌ها برای ارتباط با نیروهای شیطانی و اعمال قدرت بر رقیبان و مخالفان و مبارزه بی‌امان با انسان و ادیان در مناسک ویژه، از صفحات شطرنجی و دروازه‌ها و ستون‌ها بهره می‌برند.)

بخش انتهایی و بالای دو بال این بنا که ابلیسک بلند  مزیّن به ساعت بزرگی را در خود جای داده‌اند، به شکل بخش انتهایی بال‌های خفّاش ساخته شده‌اند.

قابل ذکر است این برج بزرگ در 72 طبقه برکشیده شده است. با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد 72 که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست ها شناخته می شود قابل توجه است. از نظر آنان 72 تعداد شیاطینی هستند که (نیروهای جنی) حضرت سلیمان (ع) آنان رابرای ساختن معبد بزرگ در خدمت آورده بود.

در ادبیّات مسیحی، شیطان در شمایل حیوانی با بال‌های خفّاش، پاهای شیر و سری چون سر قوچ به تصویر کشیده می‌شود. این نماد را در بسیاری از فیلم‌های هالیوود و از جمله امگا کد 2 می‌توانید ببینید. گوییا که معمار صاحب سبک این برج‌ها می‌خواهد به همگان القاء کند که بال‌های شیطان مسجدالحرام را در خود گرفته‌اند.

در واقع، رمی و سنگباران معکوس از بلندای مسجد آغاز شده است.

سنگ‌های پنهانی نیروهای اهریمنی بر سر و روی حجّاج طواف کننده و عمره گزاران ، امواج منفی شیطانی که جان مسلمانان را هدف تیرهای زهراگین می‌سازد. بسیاری از محقّقان بر این باورند که، انفجار دو برج نیویورک در یازده سپتامبر، در واقع، حاصل پروژه انفجار دروازه‌ای بود که در آن زمان و مکان خاص و البتّه از نظر فراماسونرهای نشسته بر اریکه قدرت سازمان‌های مخفی، راه ورود نیروهای شیطانی را بیش از پیش در زمین و در صحن حیات اجتماعی ساکنان زمین هموار ساخت.

چنان که گفتیم، قرار است این بنا و بال‌های شیطانی‌اش در سال 2012 م کامل شود.از نظر فرقه‌های شیطانی و طرّاحان نظم نوین جهانی، سال 2012 م. سال شروع نظم نوین دنیوی است. در این سال کعبه در سایه نمادهای شیطانی ابراج البیت قرار خواهد گرفت.

افتتاح برج در 21 دسامبر 2012 م، ارتباط این برج را با فاجعه پیش‌بینی و اعلام شده توسط غربی‌ها در سال 2012 م. نشان می‌دهد. در آثار متعدّد و فراوانی که طیّ سال‌های اخیر درباره فاجعه جهانی در سال 2012 م. ساخته شده و پهنه وسیعی از سینما و حتّی مستندات تلویزیونی آمریکایی و اروپایی را اشغال کرده، این سال را سال ظهور مسیح دجّال یا همان مسیح دروغین اعلام کرده‌اند.

عدد 11، عدد مقدّس فراماسونرهاست. قراینی حکایت از این دارد که سران مجامع مخفی، کمر همّت بسته‌اند تا با زمینه‌سازی ذهنی و تبلیغات گسترده، وقوع حوادثی در ابعاد جهانی را در سال 2012 محتوم، مقدور و پیش‌بینی شده معرّفی کنند. هم اینک در اثر ساخت مجموعه‌هایی از مستندات تلویزیونی، میلیون‌ها نفر در آمریکا و اروپا چشم به این سال دوخته‌اند و با نگرانی روزها را می‌شمارند.

آنها حتّی به مردم القا کرده‌اند این تاریخ و واقعه مصیبت باری که بخش عمده‌ای از جهان را نابود خواهد کرد، توسط اقوام مایا و توسط پیش‌گویانی چون نوستر آداموس که از اتّفاق خودش در زمره کابالیست‌ها است، پیش‌گویی شده است.

آنچه برای ما مسلّم است، آن است که، غرب و سران مجامع مخفی شیطان‌پرست و فراماسونر که اداره و کنترل جهان را عهده دارند، برای اجرای آخرین بخش از پروژه نظم نوین جهانی یا همان جهان تک حکومتی شیطانی، عجولانه در پی نمادسازی و اقدام پیش‌دستانه‌اند و با مدد گرفتن از نیروهای غیر ارگانیک، ماوراء الطّبیعه‌ای ابلیسی و جنّی، خود را مهیّای اقدامی در ابعاد جهانی برای نابودی  اسلام کرده‌اند.

نکته جالب دیگر در مورد جناب لرد فاستر این است که وی موفق شد از سنگ زدن به نماد شیطان یا همان ابلیسک های واقع در منی جلو گیری کند .

در حقیقت با حذف این ابلیسک ها وجایگزین ساختن دیواری ساده به جای آن ، «رمی شیطان» از غنی ترین نماد برایت انسان از شیطان تهی شد.

 به این ترتیب زیرکانه برتری ، ظهورو تسلط ماسونیزم در شهر وحی به رخ تمامی مسلمین کشیده شد .


 نماد کهن ابلیسک در مناسک رمی جمرات (سنگباران شیطان)

دیواری که جایگزین نماد کهن ابلیسک شده است

در این میان سکوت سازمان‌های جهانی بی‌وجه نیست. آنها جملگی تحت مدیریّت سازمان‌های ماسونی عمل می‌کنند. یونسکو به عنوان یکی از بازوهای اصلی و فرهنگی فراماسونری جهانی قابل شناسایی است و رؤسای آن عمدتاً خود فراماسونر هستند،

امّا سکوت سازمان‌های فرهنگی اسلامی در سراسر جهان اسلام و از جمله ایران توجیه پذیر نیست.
لطفا بدون ذکر منبع (سایت انجمن کادح ) از این مطالب استفاده نکنید
 منبع : ـ سایت ویکی پدیا

         ـ وبلاگ شهبازی

         ـ خبرگزاری مهر

         ـ شیعه نیوز

       ـ وبلاگ معماری وشهرسازی
فراماسون (12) | ابراج البیت (1) | نورمن فاستر (1) | ابلیسک (1)
جواد :
بذار مکر و حیله هاشون رو تماما بکار بگیرن. خدا بهترین مکار است

جواد :
بذار مکر و حیله هاشون رو تماما بکار بگیرن. خدا بهترین مکار است

احمد :
خداوند آنقدر بزرگ و قدرتمند هست كه با اين چيز ها قداستش پايين نمي آيد.دليل اين كارها (ساخت همين برج)تصور مادي آن ها از خداوند است...

:
خدا خودش زودتر منجی رو برسونه

مهدی عزیززاده :
ala gomshodeye zahra khoda knad kebiaie

tahora :
هر آن شمعی که ایرد برفرورد هر کس پف کند ریشش بسوزد. اگه خیلی پف پف کنه ریشه اش بسوزد. تقدیم به 666 ی ها

:) :
ممنون برای مطلب خوبتون اما برج ساعت 120 طبقه است نه 72 طبقه!!! منبع: http://en.wikipedia.org/wiki/Abraj_Al_Bait

:
خدا ریشه شونو از روی زمین بکنه

shiba :
ali bood kheyli hal kardam dasteton dard nakone

:
سلام - تغییرات بسیار مشهود است و مطالب روز به روز بهتر ارائه میشود ماشاءالله

جستجو

کلمات کلیدی

آمار بازدید کنندگان

تعداد افراد آنلاین : 8
تعداد بازدید امروز : 58
تعداد کل بازدیدکننده ها : 79108
صفحات بازدید شده امروز : 210
کل صفحات بازدید شده : 1351309